Ślub w stylu RUSTYKALNYM - Doris Designs - Zaproszenia Ślubne
51690
post-template-default,single,single-post,postid-51690,single-format-standard,qode-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,capri-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1200,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Ślub w stylu RUSTYKALNYM

Jeden z najgorętszych trendów tego roku, czyli motyw RUSTYKALNY. Charakteryzuje się dekoracjami inspirowanymi przyrodą. Znaki rozpoznawcze to różnego rodzaju lampiony, kwiaty zerwane prosto z łąki, surowe lub bielone drewno, koronka w detalach, szło, wiklina i jeszcze więcej kwiatów. Nie ma sensu tego opisywać, trzeba to zobaczyć.

Secret Garden
Rustic Heart
Sugar
Charming Green

 

uroczystosc_rustic

Świeże konwalie i białe róże to oczywiste. Jednak nie tak oczywisty jest sposób ich wyeksponowania. Tu przydadzą się metalowe (mogą być również miedziane) wiaderka, sznurki, wstążki itp. Do tego obowiązkowe lampiony.

rustykalny_uroczystosc

sala_rustic

Światełka, iskierki i lampiony – to must have rustykalnego wesela. To właśnie delikatne, ciepłe światło robi idealny nastrój.

rustykalny_sala

tabliczki_rustic

To pierwsza dekoracja, którą zauważą Twoi goście przed wejściem na salę weselną. Niby nic wielkiego, ale już na starcie goście poczują rustykalny klimat.

rustykalny_tabliczki

plan_rozsadzenia_rustic

Ok, goście już są zachwyceni, weszli na salę i aby uniknąć chaosu komunikacyjnego, rozsądnym wyjściem jest stworzenie lub wydrukowanie planu z rozsadzeniem gości. Zawsze to o jeden stresik mniej.

rustykalny_plan

Winietki powsadzane w drewienka oraz drewniane numery stolików, to coś nieoczekiwanego i oryginalnego, co w otoczeniu kwiatów, elegancko prezentuje się na białym obrusie.

rustykalny_stol

bufet_rustic

Nie tylko na słodkości.

rustykalny_bufet

alko_rustic

Klimatyczny bar.

rustykalny_bar

ksiega_gosci_rustic

Wpisy do księgi od zawsze były wyzwaniem dla gości. Teraz stawia się na prostą formę, krótki, ale treściwy przekaz. (ps. warto zbierać korki od wina)

rustykalny_ksiega_gosci

pomysly_rustic

Kilka dodatkowych pomysłów na dekoracje rustykalne. Oczywiście jest ich o wiele, wiele więcej, dlatego po więcej inspiracji zapraszam na www.pinterest.com

rustykalny_dekoracje_1i

rustykalny_dekoracje_2

rustykalny_dekoracje_3

zdjęcia pochodzą ze strony www.pinterest.com

Jeśli marzysz o rustykalnym klimacie na swoim weselu, to z całego serca polecam dziewczyny z decotrio

www.decotrio.pl

No Comments

Post a Comment